O mnie


Nazywam się Monika. Jestem mała i rozczochrana, piegowata, z plamką w oku. Kocham książki (zaczytuję się przede wszystkim w fantastyce), heavy metal, góry jesienią i najcudowniejszego mężczyznę na świecie, który ma szczęście być moim mężem ;> ... Poza tym pesymistyczna optymistka ze mnie, z kotem na punkcie kotów … Wstyd się przyznać, ale dopiero kilka lat temu odkryłam piękno książek. Od tego czasu jednak zatracam się w nich, kiedy tylko mogę.

"Kto czyta książki, żyje podwójnie". Myślę, że jestem właśnie taką osobą, które ma to szczęście i może prowadzić podwójne życie. Tym właśnie jest dla mnie lektura kolejnych książek - moim drugim życiem. Bramą do innego świata i możliwością przeżywania (mimo, że tylko w  wyobraźni) niesamowitych przygód.  Dzięki nim mogę choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść w niesamowite miejsca, inne światy.

Niestety wśród moich przyjaciół czytanie książek nie jest czymś popularnym. A ja, po przeczytaniu kolejnej pozycji, chciałbym móc się  podzielić z innymi moimi wrażaniami, odczuciami, myślami. Dlatego powstał ten blog. Wiem, że gdzieś tam, po drugiej stronie ekranu, siedzą tacy sami książkowi zapaleńcy, z którymi na pewno znajdę wspólny język.

Zapraszam do komentowania i dyskusji oraz proszę o wszelkie uwagi i sugestie odnośnie moich lichych wpisów.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya.
Endetil

Kontakt 
e-mail - enedtil@o2.pl

Wszystkie teksty zamieszczone na tej stronie są mojego autorstwa i stanowią moją własność. Kopiowanie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione.